Šią savaitę „Muzikos salė | ekrane“ svečiuose – grupė „Baltos Varnos“

Šią savaitę „Muzikos salė | ekrane“ svečiuose – grupė „Baltos Varnos“

Šią savaitę „Muzikos salė | ekrane“ svečiuose – grupė „Baltos Varnos“

Muzikinėje pokalbių laidoje „Muzikos salė | ekrane“ šią savaitę svečiavosi grupės „Baltos Varnos“ narės Teresė ir Milda. 

Kaip įprasta laidos pradžioje Loranas Vaitkus atlikėjas kalbina apie muzikavimo pradžią. Teresė ir Milda pasakojo apie etnomuzikologijos studijas sostinėje, grupės suformavimą ir grupės „Arbata“ narių prisiviliojimą,lūžio tašką karjeroje su daina „Dalija“ bei naujausią „Baltų Varnų“ albumą pavadinimu „Kuždesiai“. Merginos nupasakojo sklandų kūrybinį procesą ir išdavė, kad dainas rašo atskirai. Atlikėjos pasidalino bendrų darbų su Algiu Greitai ir Vidu Bareikiu užkulisiais.

Grupės „Baltos Varnos“ narės Teresė ir Milda trumpai ir gyvai atliko naują, negirdėta savo dainą „Žvėriškas pasaulis“. 

Mėgstamų dainų rubrikoje išsiaiškinome kokios lietuviškos muzikos klausosi grupės narės. Atsinešti kūriniai nustebimo laidos vedėją. Loranas Vaitkus atlikėjoms uždavė tris klausimus apie lietuvišką muziką į kuriuos reikėjo atsakyti kuo greičiau ir teisingiau. Per visą laidos sezoną išsiaiškinsime geriausiai lietuvišką muziką išmanantį svečią.

Muzikos eksperto rubrikoje – muzikos entuziastas, apžvalgininkas Aurimas Žukauskas papasakojo apie pradedančių grupių konkursus Lietuvoje, jų istoriją, pliusus ir minusus bei aptarė tokiuose konkursuose užaugusias žymias grupes.

Naujas „Muzikos salė | ekrane“ laidas tiesiogiai žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 20 val., 15min portale.