Didžiausia per savo gyvenimo istoriją „Muzikos salė“ vyks jau vasario 22 – 25 dienomis tarptautinės Vilniaus Knygų mugės metu. Tai unikali erdvė, skirta Lietuvos muzikos leidėjams bei atlikėjams pristatyti savo leidinius bei kūrybą muzikos gerbėjams.

Kaip ir kasmet, Muzikos salėje bus įrengtas AGATA stendas, kuriame visiems AGATA nariams, neturintiems savo stendų, suteikiama galimybė pateikti pardavimui su muzikine veikla susijusią produkciją.

Produkcija turi būti pristatyta į AGATA (S. Žukausko g. 39, Vilnius) ne vėliau kaip iki vasario 15 d.

Prašome pristatyti savo leidinius, laikantis šios tvarkos:

1. Pateikiami leidiniai privalo būti supakuoti, su tiksliai nurodytu kiekiu. Ant kiekvieno vieneto turi būti pažymėta kaina (pagalvokite ir apie nuolaidų sistemas);

2. Rekomenduojama prekybai AGATA stende pateikti iki 30 vnt. kiekvieno leidinio;

3. Leidiniai perduodami AGATA-ai laikantis aukščiau nurodyto termino. Vėliau leidiniai nebebus priimami;

4. Prieš perduodant leidinius AGATA-i užpildytas produkcijos priėmimo-perdavimo aktas (NUORODA) atsiunčiamas el.p. marina@agata.lt;

5. Dėl leidinių perdavimo laiko būtina susitarti el.p. marina@agata.lt abra tel. +370 602 12432;

6. Perduodant leidinius pasirašomas produkcijos priėmimo-perdavimo aktas bei susitarimas su AGATA dėl šalių įsipareigojimų (NUORODA).

Prekyba mugės metu pasirūpins AGATA darbuotojai, o visi pinigai gauti už parduotus leidinius bus perduoti jos savininkams po mugės, t.y. kovo pradžioje. Perduodant lėšas už suprekiautą produkciją bus pasirašomas pinigų perdavimo-priėmimo aktas.

Visais AGATA stendo klausimais susisiekite tel. +370 602 12432 arba el. paštu marina@agata.lt