Jau kitą savaitę muzikos mylėtojai turės progą vienoje vietoje gyvai išgirsti ir pamatyti aktyviausius įvairių žanrų Lietuvos muzikos atlikėjus. Vasario 22 – 25 dienomis Vilniaus knygų mugėje įsikursianti „Muzikos salė“ pasižymi ir tuo, kad joje galima be scenos barjero sutikti žinomus muzikantus ir akis į akį kalbėtis su jais apie kūrybą ar laisvalaikio pomėgius.

Aktorius, režisierius, dainų autorius ir atlikėjas Andrius Kaniava „Muzikos salės“ pokalbių scenoje pasakos apie savo naujausią darbą – miuziklą vaikams „Pabėgimas iš Trepsės namų". „Muzikos salės“ rengėjų interviu A. Kaniava sako, kad nuo jaunystės mėgsta klausytis „Led Zeppelin“, o į savo koncertą norėtų pakviesti Mikę Pūkuotuką.

Vieniems iš teatro scenos, kitiems iš dainuojamosios poezijos koncertų pažįstamas atlikėjas mielai skiria laiką žirginiam sportui ir buvimui su vaikais. A. Kaniava dar norėtų išmokti šokti, piešti ir anglų kalbos. O mažai žinomas atlikėjo talentas – obuolių pyrago gaminimas.

 „Muzikos salės“ interviu su Andrium Kaniava: https://youtu.be/tSACfNl61PA

Pokalbių scenoje „Muzikos salėje“ taip pat bus galima sutikti grupę „G&G Sindikatas“, kuri kalbės apie  dvejus metus trukusį intensyvų kūrybinį procesą ir jo rezultatą - naują albumą „99“. Vytauto Kernagio fondas pristatys vinilinę plokštelę „Vytautas Kernagis - Tautos šauklys", kurioje sudėtos gerai žinomos dainos, vedusios mus laisvės link. Grupė „Žalvarinis" pasakos apie pirmąją dvigubą savo vinilinę plokštelę „Einam tolyn", kuri skirta paminėti Lietuvos šimtmetį. Jurgis Brūzga dalinsis mintimis apie ilgai brandintą pop, soulo ir džiazo skambesiu nuspalvintą autorinę kūrybą, kuri sugulė debiutiniame albume „175”.

Naujienų „Muzikos salės“ pokalbių scenoje ketina pranešti ir elektroninės muzikos kūrėjas Daddy Was A Milkman. Video interviu atlikėjas nustebino pasakęs, jog moka vairuoti aštuoniolikos ratų vilkiką. Laisvalaikiu mėgstantis žaisti lauko tenisą ir su žmona ieškoti naujų vietų vakarienėms, Daddy Was A Milkman dar norėtų išmokti groti būgnais, pagaminti skanų desertą ir skraidyti.

„Muzikos salėje“ lankytojų taip pat lauks gyvi žinomų atlikėjų, grupių ir orkestrų koncertai. „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ pristatys savo pirmąją vinilinę plokštelę, pavadintą „Dantų plokštelė“ ir surengs naujo vaizdo klipo premjerą. Vidas Bareikis, pasiryžęs šiais metais sugroti Lietuvoje 100 koncertų, klausytojams pateiks ketvirtojo savo studijinio darbo „KATUKAVAKRE?“ dozę. Jaunosios kartos lietuviško roko vėliavnešiai - grupė „ba.“ savo penkmečio proga pristatys foto knygą ir albumą „The best of 2012-2017”.

„Muzikos salėje“ lauks ir Antano Gluskino režisuoto, pagal Rimanto Kmitkos romaną sukurto spektaklio – diskotekos „Pietinia Kronikas“ pristatymas. Domantas Razauskas, visą gyvenimą svajojęs apie kietą, gitarinį skambesį, su grupe „Vos Vos" surengs albumo „Vos Vos" premjerą. Andrius Kulikauskas su bičiuliais scenoje pristatys naują savo autorinių dainų rinkinį „Ateina Dievas“.

Projektą „Muzikos salė“ organizuoja Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA. Projektas iš dalies finansuojamas LR Kultūros ministerijos Kūrybinės veiklos, autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugos programos lėšomis. Projektas yra tarptautinės Vilniaus knygų mugės dalis.

„Muzikos salės“ interviu su Daddy Was A Milkman: