„Muzikos salėje“ įvyks pirmasis muzikos aukcionas

2022 m. vasario 21 d.

Kasmet muzikos gerbėjus įdomiais renginiais ir staigmenomis pasitinkanti AGATA „Muzikos salė“ savo lankytojams pristato dar vieną naujieną. Jau vasario 25 dieną įvyks pirmasis Lietuvoje muzikinis aukcionas, kurio metu lankytojai galės įsigyti išskirtinių savo mėgstamų grupių ir atlikėjų atributų – sceninių drabužių, instrumentų, paveikslų iš vaizdo klipų bei vinilų su autorių autografais.

Aukcione dalyvaujančios prekės – vienetiniai objektai, atkeliavę tiesiai iš muzikantų, įrašų kompanijų bei Lietuvos teatrų. Tarp parduodamų daiktų – vinilai, unikalūs paveikslai, aksesuarai ir instrumentai. Pasak aukciono vedėjo Jono Braškio, visi daiktai, kurie bus parduodami aukcione, savitai pasakoja pačių muzikantų istoriją, atskleidžia jų kūrybinį procesą ar karjeros vingius.

„Aukcione parduodama legendinė grupės „G&G Sindikato“ gitara. Donciavas ją gavo būdamas vos vienuolikos ir ja grodamas įrašė albumą „Revoliucijos garso takelis“. Nors dabar gitara jau neveikia, tačiau Svaras ją išdekoravo ir ji gali tapti išskirtiniu namų dekoro objektu, pasakojančiu lietuviško repo istoriją“, – sako J.Braškys.

Grupė „EGOMAŠINA“ specialiai tik šiam aukcionui pagamino vienetinę savo gerbėjų atrinktų dainų plokštelę. Tarp aukciono daiktų ir marškinėliai, kuriais buvo pažymėtas Andriaus Mamontovo „1000-čio koncertų turas“, „Bix“ būgnininko Ginto Gascevičiaus būgnų lazdelės ir grupės „shishi“ suknelė. „Junior A“ (dabar „FC Baseball“) aukcionui padovanojo savo pirmojo koncerto „Lofte“ plakatą. Dalis daiktų į aukcioną atkeliavo tiesiai iš muzikantų studijų ar namų, tad juos įsigyti fanai galės tik gyvai šio renginio metu.

Kiekvienos prekės pradinė kaina – 5 Eur, siūlyti savo kainą aukciono dalyviai galės pridėjus vos 1 Eur. Pilnas daiktų sąrašas bus pateiktas „Muzikos salės“ „Facebook“ paskyroje, tad visi muzikos gerbėjai savo norimą prekę galės išsirinkti dar iki aukciono.

„Norime suteikti galimybę kiekvienam įsigyti savo mėgstamos grupės atributikos. Ne tik muzikos, bet ir daiktų, kurie fanams būtų vertingi, įkvėptų kurti ar dovanotų malonių emocijų“, – sako asociacijos AGATA direktorė Agnė Begetė.

Visi neatlygintinai daiktus paaukoję kūrėjai tikisi sėkmingai parduoti daiktus ir surinkti lėšų ambicingų tikslų turinčiai ir jaunuosius muzikantus auginančiai Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklai. Pasak Karoliniškių muzikos mokyklos direktorės, šios lėšos būtų panaudotos organizuojant jaunų mokyklos kolektyvų koncertą.

„Mūsų mokiniai taip pat svajoja apie dideles scenas ir pasirodymus, tad be galo džiaugiamės užsimezgusia draugyste ir dėmesiu iš Lietuvos muzikantų, kurie neretam mūsų mokiniui yra ne tik įkvėpimas, bet ir karjeros pavyzdys“, – teigia mokyklos direktorė Aldona Skruibytė.

Pirmasis „Muzikos salės“ aukcionas įvyks jau šį penktadienį – vasario 25 dieną, nuo 18:30 val., pokalbių scenoje. Po jo lankytojų lauks pokalbiai su „jautì“, „shishi“ bei „FC Baseball“ ir Justino Jaručio koncertai.

Prasideda registracija į „Muzikos salę“ 2024

Prasideda registracija į „Muzikos salę“ 2024

2023 m. spalio 3 d. 2023-10-03

700 metų jubiliejaus proga – sostinės gyventojus pasitiks nemokami koncertai: atlikėja Rūta Mur žada išskirtinę programą

700 metų jubiliejaus proga – sostinės gyventojus pasitiks nemokami koncertai: atlikėja Rūta Mur žada išskirtinę programą

2023 m. gegužės 22 d. 2023-05-22

Jeruzalėje – nemokamas atlikėjos Monique koncertas

Jeruzalėje – nemokamas atlikėjos Monique koncertas

2023 m. gegužės 18 d. 2023-05-18

Koncertui Karoliniškėse besiruošiantis Alen Chicco: „Vilnius man – ir juodas, ir baltas, bet be jo neįsivaizduoju savo kūrybos“

Koncertui Karoliniškėse besiruošiantis Alen Chicco: „Vilnius man – ir juodas, ir baltas, bet be jo neįsivaizduoju savo kūrybos“

2023 m. gegužės 16 d. 2023-05-16

Sostinės jubiliejiniais metais „Vilnius – atvira muzikos salė“ sugrįžta į gyvenamuosius rajonus

Sostinės jubiliejiniais metais „Vilnius – atvira muzikos salė“ sugrįžta į gyvenamuosius rajonus

2023 m. gegužės 8 d. 2023-05-08

„Muzikos salė“ baigėsi įspūdingai: neįprastas Lietuvos rekordas ir netikėtai susibūrusios grupės debiutas

„Muzikos salė“ baigėsi įspūdingai: neįprastas Lietuvos rekordas ir netikėtai susibūrusios grupės debiutas

2023 m. vasario 26 d. 2023-02-26

AGATA „Muzikos salė“ tęsiasi – apdovanoti klausomiausi Lietuvos atlikėjai

AGATA „Muzikos salė“ tęsiasi – apdovanoti klausomiausi Lietuvos atlikėjai

2023 m. vasario 24 d. 2023-02-24

Lietuviškos muzikos klausytojai kviečiami išrinkti gražiausią 2022 metų albumo viršelį

Lietuviškos muzikos klausytojai kviečiami išrinkti gražiausią 2022 metų albumo viršelį

2023 m. vasario 15 d. 2023-02-15

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.