„Muzikos salė | ekrane“ svečiuose – grupė „8 Kambarys“

„Muzikos salė | ekrane“ svečiuose – grupė „8 Kambarys“

„Muzikos salė | ekrane“ svečiuose – grupė „8 Kambarys“

Šios savaitės laidoje svečiavosi hiphopo grupė „8 Kambarys“ (Deividas Alejūnas-Corsalis ir Karolis Talutis-Talaz). Laidoje grupė atskleidė, kokių pokyčių sulaukė atėjus populiarumui, papasakojo apie naują 2022 m. pasirodysiantį albumą bei pademonstravo žinias apie lietuvišką muziką. 

Laidos pradžioje Loranas Vaitkus juos kalbino apie muzikavimą iki lūžio taško su kūriniu „Ieškau“, pokyčius atėjus populiarumui, solinio Corsalio EP „Egoistas“ pasirodymą, dueto atsakomybes kūryboje ir studijoje, sėkmes ir nesėkmes apdovanojimuose, pasiryžimą organizuoti areninį koncertą bei aštuoniuose miestuose organizuojamą turą „Kaitra“. Grupė „8 Kambarys“ papasakojo apie kuriamą ypatingą ir asmenišką albumą, kuris pasirodys 2022 metais. 

Antroje laidos dalyje žiūrovai galėjo išgirsti kaip duetas gyvai atlieka savo dainą „Laisvė“. Sužinojome, kokios muzikos jie klausosi ir kaip ją išmano. Loranas Vaitkus atlikėjams uždavė tris klausimus apie lietuvišką muziką į kuriuos reikėjo atsakyti kuo greičiau ir teisingiau. Per visą laidos sezoną išsiaiškinsime geriausiai lietuvišką muziką išmanantį svečią. 

Muzikos eksperto rubrikoje – muzikos apžvalgininkas Dominykas Balaišis pristatė savo projektą „Pamesti Hitai“ bei papasakojo „Matisse“ kūrinio „Aš noriu rėkt“ istoriją.