Laidoje „Muzikos salė | ekrane“ – pokalbis su Giedriumi Širka

Laidoje „Muzikos salė | ekrane“ – pokalbis su Giedriumi Širka

Laidoje „Muzikos salė | ekrane“ – pokalbis su Giedriumi Širka

Šią savaitę muzikinėje pokalbių laidoje svečiavosi grupės „Golden Parazyth“ lyderis Giedrius Širka. 

Loranas Vaitkus atlikėją kalbino apie naujausio albumo „Empatijos“ įrašus, pasirinkimą ir pribrendimą įrašyti darbą tik lietuvių kalba, vinilinės plokštelės išleidimo svarbą, empatijos reikšmę ir trūkumą šiuolaikinėje visuomenėje. „Golden Parazyth“ lyderis pasakojo apie grupės sudėties pokyčius ir to įtaką kūrybai bei niekur nedingstantį tamprų ryšį su ornitologija. Atlikėjas pasidalino albumo pristatymo koncerto įspūdžiais bei atskleidė būsimos koncertinės veiklos planus.


Antroje laidos dalyje Giedrius Širka atliko ištrauką iš savo kūrinio „Diskoteka“. Mėgstamų dainų rubrikoje žiūrovai išgirdo kokios lietuviškos muzikos klausosi atlikėjas ir kaip ją išmano. Kiekvienos laidos metu vedėjas atlikėjams užduoda tris klausimus apie lietuvišką muziką į kuriuos reikia atsakyti kuo greičiau ir teisingiau. Per visą laidos sezoną išsiaiškinsime geriausiai lietuvišką muziką išmanantį svečią.

Muzikos eksperto rubrikoje – projekto „Reviu“ įkūrėjas Eimantas Gricius pristatė atsidariusį portalą muzikosreviu.lt bei pasidalino šešiomis šiuolaikinės muzikos tendencijomis

Naujas „Muzikos salė | ekrane“ laidas tiesiogiai žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 20 val., 15min portale.