Į virtualią „Muzikos salė | Gyvai“ sceną įžengs atlikėja Gintė ir grupė „CinAmono“ – pristatys naujus albumus.

Į virtualią „Muzikos salė | Gyvai“ sceną įžengs atlikėja Gintė ir grupė „CinAmono“ – pristatys naujus albumus.

Į virtualią „Muzikos salė | Gyvai“ sceną įžengs atlikėja Gintė ir grupė „CinAmono“ – pristatys naujus albumus.

Unikalus koncertų ciklas „Muzikos salė | Gyvai“ jau devintą savaitę iš eilės visus lietuviškos scenos gerbėjus kviečia į AGATA LT „Youtube“ platformą. Šios savaitės muzikiniame repertuare – jausmingoji atlikėja Gintė ir džiazo grupė „CinAmono“. 

Analogų Lietuvoje neturintis renginys „Muzikos salė | Gyvai“  nuo kovo 16 dienos persikėlė į interneto platybes. Visiems prieinamos muzikinių pasirodymų transliacijos vyksta kiekvieną antradienį ir penktadienį 20 val. AGATA LT „Youtube“ kanale. 

Į virtualią sceną antradienį įžengs atlikėja Gintė, kurios veidas puikiai žinomas iš įvairių muzikinių televizijos projektų, prieš kelis metus ji buvo grupės „balú“, vokalistė, o palyginti neseniai pradėjo ir solinę karjerą.  Į „Muzikos salė | Gyvai“ renginį ši atlikėja įneš šviežutėlio, nostalgiško muzikos skambesio. 

„Aš labai dažnai klausiu savęs, kodėl tik dabar išleidžiu pirmą albumą. Matyt tik dabar išdrįsau! „Novelės“ – sudėtos mano patirtys iš gyvenimo. Kai rašiau albumą, jis rezonavo su praeitimi, vaikyste. Pavyzdžiui yra daug žodžių ir melodijų, kurias klausydavome kartu su tėvais ar močiute. Prodiuserių pagalba viskas taip sulipo, žodžiai kartu su melodija, tokie nostalgiški, manau, labai geras junginys gavosi“, – apie debiutinį albumą pasakoja Gintė. 

Atlikėja atvirauja, kad labai pasiilgo gyvų susitikimų su žiūrovais, įkvepiančio šurmulio ir žmonių šypsenų. 

„Aš esu sentimentalus žmogus. Labai jaudinuosi, kaip seksis šis pirmasis koncertas su naujomis dainomis. Jaučiu, kad tai bus nauja patirtis, nes atliksiu savo kūrybą. Labai noriu papasakoti, užmegzti ryšį su žmonėmis. Galbūt jie irgi taip jaučiasi, galbūt jiems irgi taip yra. Koncertuoti yra nuostabus dalykas ir džiaugiausi, kad aš vėl turėsiu tokią galimybę“, – sako Gintė. 

Savaitės pabaigai – džiazo muzikos vakaras su grupe „CinAmono“, kuri susibūrė beveik prieš 8 metus, kuomet gimė kontrabosisto Vyčio Nivinsko ir džiazo dainininkės Lauros Budreckytės duetas, ilgainiui prisijungė ir kiti muzikantai, padėję suformuoti šios unikalios grupės skambesį.

„Žavimės improvizacine muzika, jos dinamika ir netikėtumu. Renginyje „Muzikos salė | Gyvai“ pristatysime savo antrąjį albumą „Music is the Ocean“. Tai tam tikra meilės išraiška žemei. Kvietimas atkreipti dėmesį į jos resursų išsaugojimą ir tausojimą“, – pasakoja „CinAmono“.

Naujame „CinAmono“ albume, kuris bus pristatytas „Muzikos salė | Gyvai“ koncertų cikle, persipina improvizacinė įvairių džiazo stilių muzika, poezija ir dainos žanras. „Mūsų skambesys sunkiai telpa į vienus stilistinius muzikos rėmus. CinAmono muzika įvardinama kaip poetinis džiazas, kuris nėra dažnas Lietuvos džiazo scenoje arba kaip, anot Domanto Razausko, šviesotamsa, kai šviesus, jaukus, dainingas bei poetiškas skambėjimas kontrastuoja su nenuspėjamais ritmais, gaivališka improvizacija ir tamsia harmonija“, – išgirsti naują kūrybą kviečią džiazo grupė „CinAmono“.

„Muzikos salė | Gyvai“ gegužės 11 d. ir 14 d. 20 val., AGATA LT „Youtube“ platformoje.